Müzayede Kuralları

 -Moda Müzayede aracı durumdadır. Müzayedede satılan lotlar satıcılarına aittir. En yüksek pey veren kişi alır. Pey süren tek kişi ise, o lotu başlangıç fiyatına alır. Şayet birden fazla ise, en fazla pey veren, kendisinden önceki pey verenin aşağıda yazılı oranlar dahilinde ilavesiyle lotu  alır.

-Yazılı olarak müzayedeye katılanlardan iki kişinin aynı lota, aynı peyi vermesi durumunda ilk pey gönderene verilecektir. Bu katalogda belirtilmiş olan fiyatlar başlangıç fiyatlarıdır. Müzayedelerimize başlangıç sayfasında belirtilen saate kadar internet üzerinden pey verebilirsiniz.

İnternet üzerinden pey verme sona erdikten sonra salonumuzda canlı müzayedeye başlanır. Canlı müzayede sonuçları 14,30 itibarıyla sitemize yüklenerek sonuçlar kesinleştirilir ve herkese açık hâle getirilir. Başlangıç fiyatları altına mal satılmaz. Müzayede pey artırım şekli aşağıdaki gibidir. 20 TL ye kadar 1 TL,20 TL den 50 TL’ ye kadar - 2 TL 50 TL – 100 TL arası – 5 TL 100 TL – 200 TL arası – 10 TL 200 TL – 1000 TL arası – 25 TL 1001 TL – 5000 TL arası – 100 TL 5001 TL – 10000 TL arası – 250 TL

Müzayedede listelenen ürünler www.modamuzayede.com  internet sayfasında veya iletişim sayfasında adres bilgilerini göreceğiniz Kadıköy ofisimizde incelenebilir. İnternetteki resimler rehber mahiyetindedir, malzemeler görülmüş kabul edilir. Bu konuda telefon ile de yardımcı olmaya çalışırız ancak malın hakiki rengini, tonunu ve durumunu alıcının kendisin görüp karar vermesi en doğru yoldur.

Alıcılardan aldıkları mal tutarlarına ilave olarak %15 + %18 KDV komisyon alınacaktır.

Ödemeleri bir hafta içinde  malzemelerinizi alırken yapabilirsiniz Eğer gelemeyecekseniz verdiğimiz hesap numarasına yatırabilirsiniz.

Sitemize kayıt esnasında verdiğiniz e-mail adresinize ve cep telefonu numaranıza bilgilendirme mesajları gönderilebilir. Bunları almak istemiyorsanız kafkaskitabevi@gmail.com  adresine SMS İPTAL veya E-MAIL İPTAL yazılı mesaj göndermeniz yeterlidir.

Sitemize üye olanlar burada yazılı şartları kabul etmiş sayılırlar.